Načítám Akce

« Všechny Akce

  • akce již proběhla.

POSTBRÜNN: MYNCRYST + NACHTTANTE + N00100000!

14. 4. 2023 @ 18:00 - 22:00

Konec světa se blíží. Což je bezpečné tvrzení, protože copak by se mohl vzdalovat? No vlastně mohl, čas je přece relativní. Ale v každém případě bude dobré se připravit. Naděje všech se upínají ke skupině elitních vědců z celého světa, zejména z Brna, soustředěných na nejprogresivnější výzkumné stanici Sibiř. Tady se pokusí pokořit čas a připravit lidstvo na svět po konci světa. Jejich východiskem je post-rock čili něco, co je po něčem, co už bylo.
Myncryst
Světoběžníci s životopisy naditými referencemi z nejprestižnějších vědeckých institucí. Zakladatelé geoexistencialismu a mollové kosmologie, vynálezci superstrun a objevitelé přenádherných částic. Maximální odevzdání svěřenému úkolu. Pedalboardy zvící sálových počítačů, schopné v cukuletu namodelovat vývoj klimatu na milion let dopředu nebo udržet v běhu Windows 11. Složité výpočetní operace prověřují veškeré iterace jsoucna do nejmenšího detailu, poháněné kvantovými bicími a heroickými pracovními výkony celého výzkumného týmu.
https://myncryst.com
https://www.youtube.com/watch?v=d3fKOnCqndc
Nachttante
Objev temné hmoty je jen začátek. Skupina pološílených vědců tvrdě pracujících na ovládnutí jaderné fúze. Z chuchvalců tmy se vynořují záblesky pronikavého světla, mimozemských signálů a jiných dříve neslyšených frekvencí. Jak známo, v noci jsou myšlenky nejrychlejší a magické formule dopadají na zakřiveniny časoprostoru pod ideálním úhlem. Šipka času ukazuje dovnitř. Kdyby se Vesmírná odysea zasekla v nekonečné smyčce, bylo by výsledkem nejhlubší pochopení smyslu života, anebo peklo na zemi? Některé poznání je vyhrazeno jen těm nejvytrvalejším.
https://www.facebook.com/nachttante
https://www.youtube.com/watch?v=v257cAbg14c
N00100000!
Nechvalně známí připisovači k článkům, pokračovatelé hermetismu a mičurinství a zároveň odpověď na nikým nepoloženou otázku, jak by fungovala umělá inteligence vytrénovaná na zbrojováckém protopočítači Consul. Spíš než o relevantní vědecko-technický přínos tady jde o tolerovanou chybu v systému – nikdy nevíte, jestli vás nepřivede k něčemu, co by vás jinak nikdy nenapadlo, jako třeba žrát plíseň. Kde by lidstvo bylo, kdyby si nekladlo otázky typu „kam letí páv, když v noci sněží?“ nebo „co se stane, když zmáčknu tohle tlačítko?“
http://www.landmine.cz/kapely/n00100000
https://n00100000.bandcamp.com

Místo konání

Sibiř
Dukelská třída 50/123
Brno-Husovice, 614 00 Česká republika
+ Google Mapa
Telefon:
info@biosibir.cz
Webová stránka:
biosibir.cz