Načítám Akce

« Všechny Akce

  • akce již proběhla.

Hibakusha • Rosa Parks • Same River Twice

2. 11. 2019 @ 20:00 - 22:00

Kolektiv pro zvířata (KPZ Brno) vám opět přináší další ze svých benefičních koncertů!

Na Sibiři nám v sobotu 2. 11. 2019 zahrají do skoku:) tři kapely výběr od hardcoru až do crustu. Za peníze vybrané na vstupu a dobrovolných příspěvcích podpoříme letos Život bez krutosti na statku – Azyl nejen pro hospodářská zvířata, kteří jsou nám mimo jejich „hlavní náplň práce“ sympatičtí i tím, že jako jedna z mála organizací otevřeně vystupují proti všem formám útlaku – nadřazenosti rasové, druhové i pohlavní. 🖤❤️ (A také jsou to skvělí lidé!)

Hibakusha (crust grind core, Orlová)
Crust-grindová mlátička se po šesti letech vrací do Brna! Je to tak, jejich poslední brněnský koncert se uskutečnil v roce 2013 a to radši jsme, že nám kývli na účast na této benefici. Nenechte si proto ujít tuto „lekci“ od Hibakushy o tom, jak se už od roku 1996 dělá muzika na rázovitém severu. A možná přinesou i nové vály z chystaného 10” splitka s ostravskými 3 Onany Boys, novinky z UK, odkud se nedávno vrátili z tour, nebo alespoň historky z Orlové, města s největším počtem kruhových objezdů na km2 :).
hibakusha.bandcamp.com

Rosa Parks (anarcho punk, Orlová)
Rosa Parks, melodický anarcho-punk pojmenován po jedné z nejznámějších aktivistek za práva Afroameričanů v USA. Nikoho tedy nepřekvapí sociálně-kritické texty nebo hudební a lidská propojenost s orlovským sdružením a klubem Futra. Rosa Parks hráli v Brně naposled v červnu, ale to ať vás neodradí od účasti – nyní už pouze tříčlenná kapela si vás omotá kolem prstu znovu a znovu při každém koncertu.
rosapunx.bandcamp.com

Same River Twice (hardcore punk, Brno)
Trojici neuzavírá nikdo jiný než Same River Twice – brněnskému publiku velmi dobře známé postavičky místní scény :). Kapela je mimo jiné propojená i s legendárním VEGALITÉ, podnikem, který dlouhé roky podporuje činnost KPZ. Proto jsme rádi, že můžeme naši spolupráci rozšířit i o tuto akci. O Same River Twice se často říká, že kvůli nim rozhodně stojí za to vstoupit do stejné řeky i víckrát; a my nemůžeme toto tvrzení rozporovat! Během jejich setu čekejte střídání nálad, atmosférické vály a potemnělé melodie.
samerivertwice.bandcamp.com

Vstupné na akci bude 150Kč+.
(Pokud si vstupné nemůžete dovolit, ale chcete podpořit kapely alespoň svou účastí, přijďte i tak. ;))

Line-up bude upřesněn.

Koncert se koná při příležitosti Světového dne veganství. Před koncertem se na Sibiř bude konat celé odpoledne plné přednášek, dobrého jídla a přátelských setkání. Rádi vás uvidíme i tam!

Podrobnosti

Datum:
2. 11. 2019
Čas:
20:00 - 22:00