Bezesný i surrelální večer na Sibiři: Roman Radkovič Collective, Degens a Usnu? už v pátek 15.2.

Tento večer zalije Sibiř nádech takové hudební svéráznosti, že mnozí možná neusnou. Někteří ani druhý den na to.

ROMAN RADKOVIČ COLLECTIVE
„Měl jsem svoji kapelu. Měl jsem 150 kapel. Stálo to hodně peněz. Kupoval jsem bubny, zvučení. Brácha se zlobil, a pak byl soud. A já říkám: Pane soudce, to už nemůžu platit, tak co budu dělat… No, co by dělal, bude v ústavu, a tak jsem tady v Tavíkovicích. Zpívej, dokud to jde, hlasivky máš dobrý, zpívej, a když tak si vezmi léky.“
Improvizácia, noise a no-wave. Všetky stereotypy rozbúrané. Autentickosť, virtuozita a fatálna potreba tvoriť, vzpierajúca sa akýmkoľvek žánrovým zaradeniam. Že ste už dávno nepočuli nič, čo by s vami zatriaslo? Prosím, využite možnosť. Soundtrack k záberom na plávajúce plasty, mŕtve ryby, vyrúbané lesy, roztopené ľadovce… Naša planéta prežije, naša planéta sa nebojí ničoho, udržíme planétu. Sú tam ľudia. Počasie je pekné.
https://romanradkovicollective.bandcamp.com/releases
https://vimeo.com/295598981

DEGENS
Trio kytara, bici, kus dřeva hrají něco mezi punkem a vším ostatním. V podstatě zábavovka, revival, recyklace hudby XX století plus zkreslení. Kultura je zdegenerovana, je potřeba zrychlit, ZBUSTŘIT.
https://photos.app.goo.gl/uKRbV3PkyPEGi9mF6

USNU?
jednočelnný projekt z Brna hrající harsh noise inspirovaný noise corem tvořený za pomoci piezo-mikrofonů, standardních efektů i podomácku vyrobených nástrojů, včetně hraček. Energie, zlost, agrese a hluk s úsměvným nadhledem. Na scéně od roku 2015 s účastí mimo jiné na festivalech ZNFI Trbovlje, Mrož fest Ljubljana. Pallasit Fest, Pravěk Fest, FFUD Fest, Hradby Samoty. V roce 2017 vyšla kolaborační kazeta s UNCLE GRASHA´S FLYING CIRCUS a v přípravě je samostatná nahrávka.
www.bandzone.cz/usnu

Videos:
Pallasit Fest
https://www.youtube.com/watch?v=-5EVU6bWcAI
Collaboration with Uncle Grasha´s Flying Circus
https://www.youtube.com/watch?v=B5zaPavktt4
Mrož fest Ljubljana from –at time 1:52:00
https://www.youtube.com/watch?v=XqoCd872gKQ
ZNFI Trbovlje

https://www.youtube.com/watch?v=mmiY_638FtM

Line up:

19-20:00 USNU?
20-21:00 ROMAN RADKOVIČ COLLECTIVE
21-22:00 DEGENS

Odkaz na fb událost:

https://www.facebook.com/events/248183849452001/

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.