Načítám Akce

« Všechny Akce

Elektrokohle (GE), Mr. Pink and the Bad Thoughts, JACK THE HIPPER

7 dubna @ 18:00 - 22:00

Elektrokohle
Když se v Berlíně potká Němka s Italem a Brazilkou, založí kapelu a smíchaj 80´s punk s noisem, krautrockem a dark-surfem, vznikne z toho novej žánr – cold punk.
∼∼∼∼∼∼∼∼∼∼∼∼∼∼∼∼∼∼∼∼∼∼∼∼∼
Mr. Pink and the Bad Thoughts
Jsme parta tří uplně odlišných lidí a děláme těžko specifikovatelnou muziku, dalo by se říct na pomezí smutnýho folku a temnýho country.
Naše písničky jsou založený na srdceryvných životních příbězích a jsou doprovázeny buď temnými syntezátory, nebo ponurýmmi basovými linkami. Aby toho nebylo málo, tak se o ještě smutnější zážitek stárá holčičí backing vokál naší nové bubenice a její Cramps – like dunivé bubny. Celej tehle cirkus se neúspěšně snaží rozveselit westernová kytara. V médiích se o nás mluví jako o Cavovi po mrtvici či dostavníku, který se nikdy nedostavil. V současné době je na ceste naše první vinyl, který křtíme začátkem dubna.
∼∼∼∼∼∼∼∼∼∼∼∼∼∼∼∼∼∼∼∼∼∼∼∼∼
JACK THE HIPPER
Brněnská čtveřice Jack The Hipper ve své hypnotické hudbě spojuje přístup věrný kořenům post-punku s prvky shoegaze a atmosférickými syntezátory. Výsledkem jsou dynamické koncerty pohybující se na celém spektru mezi klidem a hlukovými pasážemi. Monotónně zpívané komplexní texty frontmana Martina Musila se noří do melancholických hudebních krajin, aby opět expresivně vyplynuly na povrch v momentech nesmlouvavých zvukových stěn.

Místo konání

Sibiř
Dukelská třída 50/123
Brno-Husovice, 614 00 Česká republika
+ Google Mapa
Telefon:
info@biosibir.cz
Webová stránka:
biosibir.cz