Načítám Akce

« Všechny Akce

  • akce již proběhla.

EXTINCTION OF MANKIND (UK), INSTINCT OF SURVIVAL (DE), CRIPPLED FOX (HU), FEAR OF EXTINCTION, REFORE

1. 10. 2022 @ 17:00 - 22:00

EXTINCTION OF MANKIND (UK)
Je na čase to trochu rozčísnout a oslavit! Máme tady několik výročí, sem s tím prvním. Extinction of Mankind hrají už třicet let a v Brně bude celkem ojedinělá šance je vidět na Sibiři. Představovat a okecávat to asi nemá moc smysl, a i kdyby u kapel nebyly žádný popisky, většina z vás ví moc dobře o co půjde. Takže se omezíme na to, že pozvedneme poháry za přítomnosti jedné z kapel, která je symbolem anglickýho crustu punku ve své nejlepší podobě. V sestavě se vystřídali nebo hrají nebo hráli lidi z legendárních UK crust punk kapel, desky, splitka s WARCOLLAPSE, PHOBIA, DISGUST, MISERY, DOOM, turné taktéž. Většina splitek a poslední LP “Storm Of Resentment”, stejně jako první “Baptised In Shit” patří k absolutní klasice (mimochodem nyní vyšla jeho reedice na Ruin Nation Records za spolupráce Steva, který se tu v Brně mihl dvakrát s CROSS STITCHED EYES – podobně bude vycházet/vychází splitko s MISERY skrze Fronteras a CAH records…). Takže, kde se rozkrojí pravý crust punk dortík v sobotu 1. 10.? To je doufám jasný!
INSTINCT OF SURVIVAL (DE)
Jedeme dál. Trošku předčasně, ale komu by to vadilo? 25 let a přísný stenchcore na DIY základech z Hamburku v nejlepší škole AXEGRINDER a DEVIATED INSTINCT (a vlastně i dalších 80s UK crust/punk kapel). Brutálně energický náklad – tohle bude zabíjet! Splitka s GUIDED CRADLE a FATUM. Taktéž klasika. Internety píšou, že se jejich texty týkají nihilismu, smrti, alkoholu, zoufalství a sociálních problémů. Tak to by mohlo být. Na to se dá i pít, ale pařit určitě!
instinctofsurvival.bandcamp.com
FEAR OF EXTINCTION (CZ)
Výtržníci z hlavního města patřící ke zlatému fondu d-beat punku v Čechách. Desky s MARCH OF THE HORDES, MAKABERT FYND a asi jde jen napsat, že byť jsme z Brna, se na návštěvu z Prahy velmi těšíme a čekáme, jak nás přibijou k zemi.
fearofextinction.bandcamp.com
CRIPPLED FOX (HU)
Kšilty nahoru, SUICIDAL TENDENCIES a pořádnej moshpit od aktivní thrashmetalové budapešťské sebranky, co tě semele po prvních tónech!
crippledfox.bandcamp.com
REFORE (CZ)
Last but not least, to nejlepší z českého thrashcoru, kterej celou akci odpálí. To si nejde nechat ujít a přijít pozdě.
refore.bandcamp.com
Takže přijďte včas! Začínáme v sobotu 1. 10. na Sibiři přesně v 18.00!
Akce se koná v rámci první brněnské klubové noci a festivalu https://www.facebook.com/batchbrno . Pokud byste chtěli před sobotou páteční předkrm, stavte se třeba do Vegalité na polské legendy DEZERTER https://www.facebook.com/events/783837809627913 – v rámci festivalu si pak můžete koupit jeden levnější lístek na oba dva dny za 490 Kč na portálech https://goout.net/…/batch-brnenska-klubova-noc…/szsixyt/ a https://www.smsticket.cz/vstupenky/30606-batch-klubova-noc nebo na samotných akcích.

Podrobnosti

Datum:
1. 10. 2022
Čas:
17:00 - 22:00
Webová stránka:
https://www.facebook.com/events/460425545626176

Místo konání

Sibiř
Dukelská třída 50/123
Brno-Husovice, 614 00 Česká republika
+ Google Mapa
Telefon:
info@biosibir.cz
Webová stránka:
biosibir.cz